Piękna zabudowa czy funkcjonalność wnętrza? U nas i jedno - i drugie!

Stworzenie ciekawego wnętrza jachtu wymaga dużego doświadczenia. Dobór materiałów, aranżacja zgodna z sugestią klienta oraz dobry projekt zabudowy tworzy esetetyczne i zarazem funkcjonalne wnętrze. Podczas zabudowy przywiązujemy uwagę nawet do najdrobniejszych detali, wykorzystujemy różne rodzaje drewna, a wieloletnie doświadczenie powoduje że każde wnętrze jest niepowtarzalnym dziełem sztuki szkutniczej.

Jakość materiałów, techniki mocowań, użyta chemia oraz techniki łączeń również jest nie bez znaczenia w przypadku jachtów narażonych zarówno na duże naprężenia, jak i specyficzny wpływ warunków na które narażone są jednostki pływające. Wnętrza zabudowane w naszej szkutni zapewniają wieloletnie i bezproblemowe użytkownie również w najtrudniejszych morskich warukach.

Profesjonalne zaplecze maszynowe pozwala odwzorować najbardziej wyszukane projekty. Doświadczenie w montażu wszelkich instalacji jachtowych, grzewczej, elektroniki oraz wykończeń tapicerowanych to nasz dodatkowy atut - potrafimy fachowo doradzić oraz wykonać spójną zabudowę współgrającą z wszystkimi elementami dodatkowymi wyposażenia.

Wasza wizja plus nasze doświadczenie pozwalają stworzyć ciekawe i ergonomiczne wnętrza!